sobota 20. februára 2010

Veľkonočná súťaž

Bum Bum Bum...na známosť sa dáva...bum bum bum...že na tejto stránke opäť vypukne súťaž...
Bude trvať od dnes 20.2.2010 do 6.3.2010 t.j. dva týždne...:) A čo treba spraviť? Nechať mi tu komentár o tom, čo nemôže chýbať u vás počas Veľkonočných sviatkov. Môže to byť čokoľvek, či zvyk, či maškrtka...čokoľvek, čo považujete za "dôležité" na tento sviatok. Ak patríte medzi tých, čo tento sviatok "neobľubujú" a nijako ho neoslavujú, nezúfajte, aj vy niečo napíšte :) určite budete zaradení do losovania.
A o čo sa bude súťažiť? Malé kvetinkové vankúšiky...Sú to moje prvé pokusy :)Vzhľadom na to, že sú tu 4 ks, manžel vylosuje dve mená...:) takže výhercovia dostanú 2 vankúšiky.
Tak teda, veľa šťastia a ďakujem za zapojenie do súťaže...:)

7 komentárov:

 1. Ahojky Zuzi .. jůůů krásné jarní polštářky .. a rovnou se jde o ně soutěžit .. měla bych asi nechat zvítězit "nevyšívačky" :o))) .. u nás o Velikonocích nesmí chybět kreslení vajíček voskem a pak barvení .. používáme barvy jara- červenou, zelenou, žlutou :o))) pa. K.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ahoj Zuzka, si sikulka, u nas na Velku Noc musi byt vetvicka zlateho dazda vo vaze pekne ozdobena kraslicami, cistucky bytik a vsade kde sa da vajicka ci uz malovane alebo cokoladove a hlavne dobra nalada. Tak pekny vecer a vela zdaru s pracickami. Mirka

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ahoj Zuzko,polstarky jsou moc hezke a moc rada se zucastnim souteze:)
  U nas na velikonoce nesmi chybet barveni vajicek z detmi.Tady v Kanade je zvyk schovavat vajicka a cokoladove dobrutky a deti potom chodi s kosickem a hledaji je.Vetsinou venku ale kdyz jsme jeste bydleli v byte tak se schovavalo tam.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Zuzka...ako vždy náááááááááádhera!!! Obdivujem ľudí, ktorý dokážu čarovať ihlou...
  U nás si Veľkú noc nevieme predstaviť bez citronových rezov...mňam...ktoré nesmú chýbať na veľkonočnom stole. Určite dodám recept na svoj blog...

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ahoj Zuzko.Polštářky jsou nádherné....A k těm Velikonocům.Co u nás nesmí chybět---Každý rok malujeme s holkama voskem kraslice,pečeme nějakou sladkou dobrotu-většinou na velikonoce máme věnečky a taky peču velikonoční nádivku,po které se všichni olizují

  OdpovedaťOdstrániť
 6. U nás nesmú chýbať bahniatka a na nich máme vajíčka, ale nie maľované, ale "oblečené" do takých na mieru našou babkou uháčkovaných oblečkov :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ahoj Zuzko!
  Na Velikonoce pečeme beránka z piškotového těsta,barvíme vajíčka.Dětem velikonoční zajíček nechává dobrůtky někde v hnízdečku na zahradě.Děti si je musejí najít.Taky bychom měli mít něco nového na sebe(aby nás beránek "nepokakal"!).
  Už aby tady bylo jaro!
  Hezký večer Míša Z.

  OdpovedaťOdstrániť