Stránky

štvrtok 20. októbra 2016

MOJ NOVY XPRESS

Ahojte,

Dnes vám budem písať v miernom delériu :) pretože mám novú hračku a proste som ju musela vyskúšať a ak toto budete čítať.... vy budete pri tom...

Nastal totiž čas na kúpu väčšieho vyrezávacieho stroja, pretože ten čo som mala bol síce dobrý, ale na malé šablóny. Doma som mala aj väčšie kúsky, ale nemohla som ich používať, lebo sa mi do stroja nezmestili. A tak som využila možnosť objednať si XPRESS vyrezávací stroj od Ľubky z materialpretvorilky.sk

Všetko o tomto stroje sa dočítate tu. Je tam aj video, ako ho vôbec používať... 

Kým som ja dostala ten môj na stôl, mala som preštudované všetko od A po Z ako ho zložiť/rozložiť ako používať otočné koliesko na nastavenie tlaku.. . 

Všetko je to tak jednoduché, vôbec na to nemusí byť nikto jadrový fyzik.

V hlave som mala plány čo všetko budem vyrezávať, ako to všetko spojím do pohľadníc a keď nastal ten deň D, ani spať som nevedela :) Ako malé dieťa na vianoce... no čo vám budem hovoriť... ;)

Najprv vám ukážem moju prvé Vianočnú pohľadnicu v tomto roku...inak tento rok meškám ... je to des... :)


Táto pohľadnica je zaujímavá tým, že som konečne použila kovovú šablónu hviezdy, ktorú som vám spomenula v tomto článku, len som ju nemala možnosť použiť, pretože neboli vianoce. A teraz keď nám už klopkajú na dvere, tak som ju vytiahla a použila. Je moc pekná, jemná a tento rok bude na viacerých pohľadniciach :)


Potom som vytvorila tieto tri pohľadnice pre príležitosť narodenia dieťatka ...Sú svojím spôsobom rovnaké a pritom tak odlišné.


 A v detaile:

A ako poslednú pohľadnicu vám predstavím túto krásnu 3D s vianočným motívomMala som ju pribalenú ako darček za mini pomoc pre Ľubku. O skladaní pohľadníc s 3D motívom som písala už v spomínanom článku. Skladať takéto pohľadnice je parádička a pohodička :)

Chystáte sa aj vy na Vianoce? Máte už nejaké pohľadnice? Ja si ich už pomaličky chystám, pretože mám veľa ľudí, ktorým chcem urobiť radosť a vyčariť úsmev na tvári, pretože v tejto elektronickej dobre je to také neosobné ... samé SMS alebo maile ... 

 

Majte sa krásne,
pá Zuzana

5 komentárov:

 1. Zuzi,
  pohľadnice sú nádherné, jedna krajšia ako druhá. Aspoň nie som sama, čo ešte v tejto dobe posiela pohľadnice poštou :-)
  Pa, A.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Zuzka, tak toto ja poznám, tú radosť a nadšenie z novej hračky pre veľké dievčatá, to je nádhera a blažený pocit!
  Tak nech ti slúži!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Zuzko, holka zlatá, to je krásný mazlík. Přeji ti, ať ti dělá velikou radost :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť